skip to Main Content
Rodzinne Podróże Drogowe: Fakty.

Rodzinne podróże drogowe: fakty.

Podczas przeciętnej rodzinnej podróży samochodem trzykrotnie pojawi się pytanie „Czy już prawie tam jesteśmy”, a pierwszy smutek pojawi się już po 29 minutach.
Typowa podróż trwająca ponad 60 minut obejmuje również dwie złośliwości, po których jedna po 27 minutach, pęka głową.
„Będę się nudzić” będzie wypowiadane dwa razy, a rodzice będą musieli powiedzieć swoim dzieciom, że za bardzo jęczą i walczą ze sobą.
Rodzice podróżujący z dziećmi będą również odpowiadać na cztery prośby o jedzenie i picie, mają rozdawać słodycze i cierpią na jedno zagrożenie, zwane chorobą podróżnych.
samochód trzeba będzie przynajmniej raz zatrzymać na przerwę w toalecie i chociaż dzieci będą miały jedną krótką drzemkę, reszta podróży będzie spędzona na wypchaniu popowych piosenek nagranych na gadżety.

Większość z nas w pewnym momencie tego lata spakuje samochód i uderzy w otwartą drogę.
Możemy wyruszyć w podróż po nowych miejscach lub odtworzyć podróż drogową z własnego dzieciństwa, ale jedno jest pewne: dzieci będą stawiać wymagania. Upewnij się więc, że gadżety są naładowane, ulubione zabawki i przekąski dla dzieci są zapakowane, a Ty pobrałeś listę utworów z najwyższej półki.
Rodziny z więcej niż jednym dzieckiem będą zaznajomione z odrobiną rywalizacji rodzeństwa na drodze z nieuczciwą zabawą, kradzieżą zabawek i robieniem bałaganu w samochodzie.
Przekąski, takie jak słodycze, chipsy i czekolada to najpopularniejsze rodzaje żywności, jakich wymagają dzieci.

Uszczęśliwianie dzieci.


Wraz z ulubionymi przekąskami rodzice bawią dzieci podczas podróży, grając w gry komputerowe, prowadząc co najmniej jedną rodzinną grę samochodową i szukając rzeczy poza oknem.
Siedząc w co najmniej jednym korku, gubiąc się i mając spór z nawigacją satelitarną są również popularnym zdarzeniem w normalnej podróży.

Badanie pokazuje, że rodziny będą odbywać około 19 podróży drogowych rocznie, które trwają ponad godzinę.

W tym czasie pokonają one łącznie około 1.957 km i odwiedzą co najmniej pięć różnych miejsc docelowych.
Oprócz zwiedzania rodziny, najczęściej odwiedzane są parki rozrywki, plaże, parki narodowe i obszary piękna przyrody.
Naukowcy stwierdzili, że pary zazwyczaj odbywają tylko dwie podróże trwające ponad 60 minut BEZ dzieci w ciągu roku.
Przy tych rzadkich okazjach 47 procent będzie miało romantyczny wyjazd, 37 procent odwiedzi rodzinę, a 35 procent będzie w drodze do przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top